Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Nadas / Doprava
Kategorie

Doprava

Naše firma spolupracuje s Českou poštou, PPL a s Toptransem. Přičemž Toptransem zpravidla posíláme pouze po telefonické domluvě a to rozměrově velké balíky, nebo balíky na paletě těžší než 50 kg. Poštovné dle výpočtu v objednávkovém formuláři hradí kupující při dodávce. Doprava AKUMULÁTORŮ a TECHNICKÝCH KAPALIN je charakterizována jako nebezpečný náklad a dopravné činí přibližně trojnásobek vypočteného. O přesné výši budete při objednávce akumulátoru telefonicky informováni.

 Reklamace služeb dopravců

Po obrdržení zásilky si prosím vždy prohlédněte balík před dopravcem. V případě poškození obalu s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky.

 česká pošta

 Česká pošta

Poštou zasíláme balíky do 30 kg. Balíky neposíláme poštou v úterý, protože to technicky neumožňuje nejbližší pobočka pošty (v úterý mají otevřeno jen do 11 hodin dopoledne). V e-shopu si lze vybrat dobírku, nebo platbu předem. Pokud zvolíte platbu předem (převodem), čekáme na převedení peněz na náš účet a poté zboží ihned zasíláme na Vaši adresu. Zboží na dobírku zasíláme tentýž den, pokud je k nám objednávka doručena nejpozději v 13:00 hod, k poštovnému je přidán poplatek 30 kč + dph za dobírku.

PPL

 

 PPL

Společností PPL je možné zaslat běžný balík do 50 kg. Maximální délka zásilky (nejdelší strana) 200 cm a zároveň součet obvodu s délkou zásilky maximálně 300 cm. Garantují dodání balíku druhý pracovní den mezi 8:00 - 18:00 hod. V e-shopu si můžete vybrat platbu předem, nebo na dobírku. Pokud zvolíte platbu předem (převodem), čekáme na převedení peněz na náš účet a poté zboží ihned zasíláme na Vaši adresu. Zboží na dobírku zasíláme tentýž den, pokud je k nám objednávka doručena nejpozději v 13:00 hod, k poštovnému je přidán poplatek 30 kč + dph za dobírku.

 TOPTRANS

 TOPTRANS

Pokud je zapotřebí zaslat objemnější, nebo těžší zboží (nad 50 kg), tak využíváme služby firmy TOPTRANS. Zboží zasíláme na paletě, nebo v tvrdé krabici. Tuto dopravu zpravidla řešíme po telefonické domluvě se zákazníkem a podle ceníku Vám sdělíme částku za dopravné.

Kontakty

NADAS s.r.o.
Lhota pod Libčany 129, 503 27
tel.: 495 585 758, 495 585 814
fax: 495 585 815
e-mail: nadas@nadas.cz

 

Platba kartou
při osobním odběru

On-line platba
MajorShop

Myspace Twitter G+ Facebook